СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 13'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
| Модел: | UE50KU6000 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 50'' инча (127 см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° |
| Аудио: | 2x10W Dolby Digital |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Smart Hub,Wide Color Enhancer Plus, Connect Share Movie, Anynet,Wi-Fi Direct, Оптичен аудио изход,3x HDMI , 2x USB,HDMI-CEC ,DLNA ,PVR, |
| Размери: | 112.8 х 72.3 х 31 см |
| Тегло: | 13.2 кг |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Производител | Samsung |
| Описание: | HDMI-CEC съвместимост,DLNA съвместимос,PVR съвместимост,Уеб браузър |
Този продукт се предлага в комбинация с реновиран лаптоп HP ProBook 6465b на промоционална цена от 1099,00 лева.
Samsung 6-та серия е едно от новите Outlet предложения на HOP.BG зa нашите клиенти.Този невероятен модел е с 4К резолюция за всички любители на качествената картина а за аудиото от самсунг са се погрижили посредством 2х10W Dolby Digital което прави звукът прекрасен , а в комбинация с картината се пригответе за едно невероятно преживяване.Всичко това и още много може да откриете в този модел.HOP.BG ви предлага и 24 месеца гаранция върху телевизора за да може да сте спокойни относно неговото използване и качество.
HP ProBook 6465b
Процесор: AMD A6-3410MX
Рам Памет : 4GB DDR3
Видеокарта: Вградена Radeon HD 6520G.
DVD записващо устройство
Web Camera.
Гаранция за лаптоп 6 + 6* месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
