-20%
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
-3%
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
-5%
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
-5%
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
| Модел: | UE55JU6800WXXH |
| Размер на дисплея: | 55.00 инча (138 см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 Ultra HD |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178° (H) / 178° (V) |
| Аудио: | 2x10W (Dolby Digital Plus) |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Приложения, Процесор: Четириядрен, Гласово ръководство (17 Европейски държави) |
| Размери: | 1242.6 x 781.7 x 310.5 мм |
| Тегло: | 17.7 кг |
| Информация: | Захранване: AC220-240V 50 / 60Hz |
| Производител | Samsung |
Това е един страхотен телевизор на Samsung. Може да ви впечетли с големия 55 инчов екран и пленяващ картина с Ultra HD качество на резолюция 3840 x 2160 пиксела. Моделът UE55JU6800WXXH е Smart телевизор и можете да използвате интернет приложения, можете да гледате Онлине видео клипове и да играете игри. Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен. Моделът е с Outlet статус и 24 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Няма налични бройки




