СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
Работна станцияDell Precision 5820 Tower, W-2102, 32GB, 512GB SSD, FirePro WX2100
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
422.00 € / 825.36 лв.
МониторHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
| Модел: | KS7000 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Видео ускорител: | Jazz-M (SoC) 4x1000Mhz |
| Размер на дисплея: | 54.6"(138.8 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 (UHD) / 4K / 2160p |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H / 178°V |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | 3 x USB ;1 x Ethernet RJ45; 4 x HDMI 2.0 |
| Размери: | 1225 x 710 x 44.3 mm |
| Тегло: | 17.2 kg |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Samsung |
Аутлет смарт телевизор Samsung UE55KS7000 с уникални функции! Страхотен размер с уникална резолюция(3840 x 2160 SUHD) и технология за кристален образ Quantum Dot Color. Всички смарт функции се задвижват от операционната система Tizen 2.4 която пък разчита на 4 ядрен процесор (SoC) Jazz-M с честота 1000 Mhz. Дигиталната честота достига до 120hz в секунда! А за звукът се грижи 2.1 канална система + Subwoofer Dolby Digital Plus 2х10w + 1x10w за ниските честоти.
Уникално и само в hop.bg на перфектната цена.
МониторDell UltraSharp U3415WB, 34'' IPS WQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1109.00 € / 2169.02 лв.
998.00 € / 1951.92 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.




