ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
569.00 € / 1112.87 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
| Модел: | UE55KU6000WXX |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 55 инча (139.7см) |
| Резолюция на дисплея: | Ultra HD 4K 3840 x 2160 |
| Яркост: | 200cd/m |
| Ъгъл на видимост: | 178 °/178 ° |
| Аудио: | Dolby Digital (2x10W) |
| LAN: | Ethernet |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, DVI, DVI, USB 2, |
| Екстри: | Smart Hub |
| Размери: | 1242.6 x 787.5 x 310.5 мм |
| Тегло: | 16кг. |
| Информация: | Захранване AC220-240V 50/60Hz |
| Производител | Samsung |
Смарт Tелевизор Samsung UE55KU6000 - 55" инчов дисплей с UHD 4K (3840x2160) разделителна способност. Телевизорът е от серия 6 на Самсунг и разполага с вграден WiFi приемник и позволява директното визуализиране на клипове или филми през интернет(необходима е интернет връзка). Чрез USB порта може да възпроизвейдате любимите си филми и клипове от преносими памети.
Други негови важни и интересни характеристики са:
- UHD (3840x2160) разделителна способност;
- 1300 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно качество на изображението;
- Samsung Ultra Clean View - сложни алгоритми за премахване на шумове и подобряване на детайлността карат картини и клипове с по-ниска резолюция да изглеждат, като FullHD или близко до FullHD;
- UHD Dimming - подобрена технология на "Micro Dimming PRO" на Samsung - оптимизира контраста, остротата и спомага за по-реалистични цветове;
- UHD Picture Engine - подобрява визуализацията на съдържание с по-ниско качество от UHD(4K), като го обработва чрез 4 иновативни стъпки за да създаде почти живи изображения;
- Motion Rate 100 - висока опреснителна честота, която гарантира наслада без трептения при възпроизвеждане на видео;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- Samsung UHD Up-Scaling - система за обработка на изображението;
- PurColor - по-наситени нюанси на цветовете, повечето телевизори са калибрирани да максимално реалистични основни цветове(RGB), при тази технология освен калибрация на основните цветове Samsung са оптимизирали и вторичните(Magenta, Cyan, Yellow);
- HDR(High Dynamic Range) - подобрява дълбочината на изображението, разкривайки детайлите на заден план и оптимизирайки конраста в различни участъци на екрана;
- DVT-T2/C/S2 (ефирна / цифрова / сателитна) тунер;
- Wi-Fi Direct - тази технология позволява директно свързване към друго у-во за стриймване;
- USB плеър / запис (PVR) / Отложено гледане (Time Shift)-за да използвате тези опции е необходимо да закачите външна памет на USB;
- Picture-in-Picture - опция за визуализация на картина в картината;
TizenOS управлява превъзходно смарт телевизора и подобрява производителността му, намалява времето за включване и ускорява достъпа до каналите и приложенията. В допълнение към това,Tizen ОС поддържа днешната популярна услуга VOD (Streaming Video On Demand). В България вече се предлагат абонаменти.
Така създавате свое собствено място за забавление. Отделно чрез HDMI-входовете и TV-Box вариантите, които се предлагат на пазара, Samsung телевизорите превръщат стаята ви в огромен център за развлечения.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние Аутлет с 24 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
