-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-7%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
-10%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
-11%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
| Model | UE55KU6000WXX |
| Status | Excellent |
| Display size | 55 inches (139.7cm) |
| Resolution | Ultra HD 4K 3840 x 2160 |
| Brightness | 200cd/m |
| Angle | 178 °/178 ° |
| Audio | Dolby Digital (2x10W) |
| LAN | Ethernet |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | HDMI, DVI, DVI, USB 2, |
| Extras | Smart Hub |
| Size | 1242.6 x 787.5 x 310.5 mm |
| Weight | 16kg. |
| Information | Power Supply AC220-240V 50/60Hz |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock




