ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
| Модел: | UE55KU6000WXXH |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Размер на дисплея: | 55.00 инча (125см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Яркост: | 200 cd/m2 |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Размери: | 1242.6 x 787.5 x 310.5 мм |
| Тегло: | 16 кг |
| Информация: | Захранване AC220-240V 50 / 60Hz |
| Производител | Samsung |
Аутлет телевизор Samsung UE55KU6000
Смарт телевизор с 4К резолюция, смарт хъб и безжична връзка.
Remastering на Samsung има за цел в реално време да обработва качеството на картината, възможно най-близко до HDR.
UHD Dimming анализира всяка част от екрана, за да осигури точен цвят и по-голяма детайлност на сенките, запазвайки жизненост и яркост във всяка сцена.
Технологията Ultra Clear Panel премахва отразяването на околната светлина. Имате подобрена яснота на движението и бърза скорост на опресняване на кадрите.
Auto Motion Plus работи за впечатляващи подробности при всяко изображение. Многофункционалните задачи не са проблем за четириядрения процесор.
Резултатът е 4К съдържание, подобрено от HDR (High Dynamic Range) за изключителна цветова жизненост, зашеметяващи детайли на сенките и дълбочина за подробно изображение.
Началният екран на Smart осигурява достъпа до съдържание още в началния екран на Smart Hub и 4k стрийминг при наличие на абонаменти за ТВ предаванията.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки




