СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
889.00 € / 1738.73 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
819.00 € / 1601.82 лв.
769.00 € / 1504.03 лв.
| Модел: | UE55KU6400SXXH |
| Статус на продукта: | Добър |
| Видео ускорител: | Jazz-L (SoC) |
| Размер на дисплея: | 55"(138 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Яркост: | 400 cd/m |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 10W+10W |
| LAN: | RJ45 |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, RJ45,AV COMPOSITE,Video Component,Optical Audio Out USB 2, HDMI, |
| Производител | Samsung |
Аутлет 55-инчов телевизор на Samsung съв високата разделителна способност във съвкупност с перфектната операционна система на Samsung и висококачествената матрица гарантират за добре прекарано време пред него. Със сигурност би зарадвал всеки киноман. Перфектно съотношение цена/качество само от HOP.BG в Outlet качество с 24 месеца гаранция.
Няма налични бройки


