ᐉ Телевизор Samsung UE55KU6400SXXH (110596) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE55KU6400SXXH
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE55KU6400SXXH, Код: 110596
Сравни
Цена HOP.BG: 1400.00 / 2738.16 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-4%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-11%
-6%
-7%
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
Модел: UE55KU6400SXXH
Статус на продукта: Добър
Видео ускорител: Jazz-L (SoC)
Размер на дисплея: 55"(138 cm)
Резолюция на дисплея: 3840 x 2160 UHD 4K
Яркост: 400 cd/m
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 10W+10W
LAN: RJ45
WIFI: Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
Интерфейси: HDMI, USB 2, RJ45,AV COMPOSITE,Video Component,Optical Audio Out USB 2, HDMI,
Брой членове в домакинството *
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-20%
-11%
Слушалки Apple AirPods MAX 2 Orange Като нов
  • Като нов
-6%
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
-5%