ᐉ Телевизор Samsung UE70KU6000 (110666) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE70KU6000
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE70KU6000, Код: 110666
2519.00 / 4926.74 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-23%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB White
-8%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-12%
1 / 2
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
-17%
Компютър Apple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X Компютър Apple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X Компютър Apple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
1 / 3
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
-4%
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Неразопакован
  • Като нов
Модел: UE70KU6000
Статус на продукта: Като нов
Размер на дисплея: 70" инча
Резолюция на дисплея: UHD 4K (3840x2160)
Яркост: -
Ъгъл на видимост: 178 H / 178 V
Аудио: 2 x 10W Dolby Digital Plus
LAN: RJ-45
WIFI: WIFI
Интерфейси: 3xHDMI, 2xUSB 2, RJ-45
Размери: 1572.3 x 990.3 x 378.3 mm / със стойка
Тегло: 31.1 kg
Производител Samsung
Смарт Tелевизор Samsung UE70KU6000 - 70" инчов дисплей с UHD 4K (3840x2160) разделителна способност. Телевизорът е от високата 6 серия и разполага с вграден WiFi приемник и позволява директното визуализиране на клипове или филми през интернет(необходимо е да имате интернет връзка). Чрез USB порта може да възпроизвеждате любимите си филми и клипове от преносими памети.
Други негови важни характеристики са:
- UHD (3840 x 2160) разделителна способност;
- 1300 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно качество на изображението;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- 4-ядрен процесор;
- Samsung UHD Up-Scaling - система за обработка на изображението;
- DVT-T2/C/S2 (ефирна / цифрова / сателитна) тунер;
- Wi-Fi Direct - тази технология позволява директно свързване към друго у-во за стриймване;
- Picture-in-Picture - опция за визуализация на картина в картината;
- 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ.
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-5%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
-6%
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
  • Като нов
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%