ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
949.00 € / 1856.08 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
| Модел: | UE70KU6000 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 70" инча |
| Резолюция на дисплея: | UHD 4K (3840x2160) |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178 H / 178 V |
| Аудио: | 2 x 10W Dolby Digital Plus |
| LAN: | RJ-45 |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | 3xHDMI, 2xUSB 2, RJ-45 |
| Размери: | 1572.3 x 990.3 x 378.3 mm / със стойка |
| Тегло: | 31.1 kg |
| Производител | Samsung |
Смарт Tелевизор Samsung UE70KU6000 - 70" инчов дисплей с UHD 4K (3840x2160) разделителна способност. Телевизорът е от високата 6 серия и разполага с вграден WiFi приемник и позволява директното визуализиране на клипове или филми през интернет(необходимо е да имате интернет връзка). Чрез USB порта може да възпроизвеждате любимите си филми и клипове от преносими памети.
Други негови важни характеристики са:
- UHD (3840 x 2160) разделителна способност;
- 1300 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно качество на изображението;
- Samsung Ultra Clean View - сложни алгоритми за премахване на шумове и подобряване на детайлността карат картини и клипове с по-ниска резолюция да изглеждат, като FullHD или близко до FullHD;
- UHD Dimming - подобрена технология на "Micro Dimming PRO" на Samsung - оптимизира контраста, остротата и спомага за по-реалистични цветове;
- UHD Picture Engine - подобрява визуализацията на съдържание с по-ниско качество от UHD(4K), като го обработва чрез 4 иновативни стъпки за да създаде почти живи изображения;
- Motion Rate 120 - висока опреснителна честота, която гарантира наслада без трептения при възпроизвеждане на видео;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- 4-ядрен процесор;
- Samsung UHD Up-Scaling - система за обработка на изображението;
- DVT-T2/C/S2 (ефирна / цифрова / сателитна) тунер;
- Wi-Fi Direct - тази технология позволява директно свързване към друго у-во за стриймване;
- USB плеър / запис (PVR) / Отложено гледане (Time Shift)-за да използвате тези опции е необходимо да закачите външна памет на USB;
- Picture-in-Picture - опция за визуализация на картина в картината;
- 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
579.00 € / 1132.43 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
