ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
| Модел: | UH770V |
| Клас: | телевизор |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Видео ускорител: | RealTek RTD2999 |
| Размер на дисплея: | 54.60'' (138.68cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела (4К) |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Контраст: | 1400 : 1 |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 2 x 10 W (watts) |
| LAN: | ДА |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/g/b/n/ac dual-band |
| Интерфейси: | 3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC; MHL), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x Ethernet RJ45, 1 x Satellite In (Main; F-type female), 1 x AV Composite In 3.5 mm jack, 1 x Video Component In 3.5 mm jack, 1 x Optical Audio Out, 1 x RS232 (C), 1 x Antenna (RF) (female), 1 x CI+ 1.3 |
| Екстри: | 3D Colour Mapping, 4K Upscaler, Active Noise Reduction, Clear Voice III, ColourPrime Pro, Dynamic Color Enhancer, HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) 2.2, Local Dimming, PVR SIMPLINK (HDMI CEC), Quantum Display, UHD Master Engine, ULTRA Luminance, Voice command |
| Размери: | 1239 x 717 x 53.8 mm |
| Тегло: | 16.8 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Производител | LG |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
