СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
| Модел: | UE55KS7500SXXH |
| Видео ускорител: | Remastering Engine |
| Размер на дисплея: | 55.00" (139.70cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | 1000 cd/m2 |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 40 W |
| LAN: | Да |
| WIFI: | вграден WiFi |
| Интерфейси: | HDMI, USB 3, |
| Екстри: | Smart |
| Размери: | 857x1352x295mm |
| Тегло: | 17.10kg |
| Цвят: | метален |
| Производител | Samsung |
Въпреки, че 7000 серията на Samsung не е най-високата в клас SUHD телевизори за 2016г. това не личи по нищо, когато зърнете извития дисплей на 55-инчовото "чудовище" Samsung 7500KS. One connect устройството, което върви с телевизора, Ви предлага 4 HDMI 2.0 порта, за да може да свържете всичко, което искате и да не се налага да го изключвате, за да включите нещо друго. Машината има и 2 USB порта, които може да използвате, както намерите Вие за добре. Има и "upscale" технология, коят позволява картина с по-ниско качество (Full HD) да бъде преработена и да се доближи като картина до 4К. Телевизорът подържа и DLNA мрежа, за да можте да гледате филми от всяко смарт устройство, с което разполагата в къщи.
Няма налични бройки
