СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Silver, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
| Подарък: | Samsung Galaxy S6 |
| Модел: | UE65KS9500 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 65" инча (165 сантиметра) |
| Резолюция на дисплея: | 4K SUHD 3D 3840 × 2160 |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2x20W 2x10W |
| LAN: | Да |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 3, USB 2, HDMI, |
| Екстри: | HDR+ upscaling of standard dynamic range conten,DVB-T,DVB-C,DVB-S,DVB-S2,Електронен справочник (EPG),Телетекст,Dolby Digita,HDMI-CEC съвместимост,DLNA съвместимост,PVR съвместимост,Уеб браузър,4x HDMI , 3x USB ,Вграден WiFi,Quantum Dot Color,10bit Support,Smart View 2.0,Смарт ТВ с апликации и пълен Web Browser.Bluetooth®,Eco Sensor,Peak Illuminator Pro,TV to Mobile,Mobile to TV,4x HDMI , 3 x USB,Ethernet,Digital Audio Out. |
| Размери: | 144.2 см x 92.9 см x 40.3 см |
| Тегло: | 28.8 кг |
| Информация: | Енергиен клас А+ |
| Производител | Samsung |
Нека ви представим един от флагманите на Samsung - моделът UE65KS9500.
Модел, готов да предостави удоволствие и наслада от използването му дори и при най-взискателни клиенти.
Разполага с мощен 4-ядрен процесор и една от версии на TizenOS. Този модел от 9-та серия на Самсунг е готов да изпълни и най-сложните задачи без каквито и да било усилия.
Моделът разполага с 4K резолюция и едно прекрасно аудио, за да може всеки да се наслади на моментите пред него.
Моделът е оборудван с множество екстри, правещи използването му цялостно преживяване. UE65KS9500 демонстрира възможността на новото поколение HDR технология. Яркостта му е безпрецедентна, което й помага да осигури още по-пълно чувство за разширената светлинна гама и цветови възможности на HDR, спрямо повечето други екран.
UE65KS9500 е интересен телевизор. Неговата сребърна рамка е изключително тънка и блестяща, а ръбовете й завършват с алуминиев "бумеранг". Ако има нещо за дизайна на UE65KS9500, който повечето хора ще харесат със сигурност е извитият екран. Заоблените екрани спечелиха любителите на телевизията, след като Samsung ги представи през 2014 г.
Малко вероятно е да не обикнете UE65KS9500!
Samsung UE65KS9500 се предлага в аутлет състояние, 24 месеца гаранция и страхотна цена от HOP.BG.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
779.00 € / 1523.59 лв.
