technical features
110609
110609
HOP.BG price: 3807.00 € / 7445.84 BGN
Regular retail price:3322.89 € / 6499.01 BGN
SAVE:-484.11 € / -946.84 BGN
-16%
SmartphoneApple iPhone 13 128GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
-7%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB , 1TB SSD, 16" Radeon Pro 5500M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
569.00 € / 1112.87 BGN
-7%
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
119.00 € / 232.74 BGN
| Gift | Samsung Galaxy S6 |
| Model | UE65KS9500 |
| Status | Exelent |
| Display size | 65" inches (165 sm) |
| Resolution | 4K SUHD 3D 3840 × 2160 |
| Brightness | . |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 2x20W 2x10W |
| LAN | Yes |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | USB 3, USB 2, HDMI, |
| Extras | HDR+ upscaling of standard dynamic range conten,DVB-T,DVB-C,DVB-S,DVB-S2,Електронен справочник (EPG),Телетекст,Dolby Digita,HDMI-CEC съвместимост,DLNA съвместимост,PVR съвместимост,Уеб браузър,4x HDMI , 3x USB ,Вграден WiFi,Quantum Dot Color,10bit Support,Smart View 2.0,Смарт ТВ с апликации и пълен Web Browser.Bluetooth®,Eco Sensor,Peak Illuminator Pro,TV to Mobile,Mobile to TV,4x HDMI , 3 x USB,Ethernet,Digital Audio Out. |
| Size | 144.2 см x 92.9 см x 40.3 см |
| Weight | 28.8 кг |
| Information | Energy class A+ |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



