СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
| Модел: | UE40K5100 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 40.00 инча 101.6 cm |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | , |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 10W + 10W |
| LAN: | Не |
| WIFI: | Не |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Eco sensor,Game mode,ConnectShare ™ (USB),Digital Clean View,PIP(Picture-In-Picture),Semi-Edge Slim,Optical Audio Output,2x HDMI , 1 x USB ,Dolby Digital Plus,Movie Mode,Wide Color Enhancer (Plus) ,Dynamic Contrast Ratio |
| Размери: | 901.1 x 621.5 x 181.8 mm |
| Тегло: | 8.2 kg |
| Информация: | Енергиен Клас А |
| Производител | Samsung |
Позволете на HOP.BG да ви представи един модел подходящ за всеки, било то за бизнес цели или домашно ползване. Висока Full HD резолюция на 1080р с множество функции и богат набор от мултимедиини изходи. Този модел е подходящ за всеки който обича икономията с високия си енергиен клас А както и голям набор вградени функции за енергоспестяване. Всичко това и още много на една атрактивна цена само от HOP.BG , и то с 24 месеца гаранция в Outlet качество!
Няма налични бройки


