ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Модел: | UE43JU6000WXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 43.00 инча ( 109.2 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 4K 3840 x 2160 Пиксела |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°/178° Ъгъл на видимост |
| Аудио: | 2x10W Dolby Digital |
| LAN: | Ethernet |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 3, USB 2, HDMI, |
| Екстри: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2,3x HDMI,Компонентен,Композитен,2x USB порт,Ethernet,Wi-Fi,Оптичен аудио изход,Изход за слушалки, Samsung Apps,Smart Hub,Ultra Clear Panel,Wide Color Enhancer Plus,Connect Share Movie,Anyne |
| Размери: | 975.8 x 628.7 x 201.4 mm |
| Тегло: | 9,2 kg |
| Информация: | Енергиен клас А |
| Производител | Samsung |
| Описание: | HDMI-CEC съвместимост,DLNA съвместимос,PVR съвместимост,Уеб браузър |
Още едно прекрасно предложение от Hop.bg. Аутлет телевизор на Samsung, готов да посрещне всеки критик с отворени обятия. Благодарение на мощния си процесор и прекрасната картина този модел ще накара всеки да го обикне. 4К картината задоволява и забавлява очите ви през киновечерите, а Dolby Digital системата ще подсигури звуковата наслада за всеки.
Samsung UE43JU6000 ви позволява да изпитате технологията 4K UHD заедно с функциите Smart и Freeview HD. Дисплеят е 3840 x 2160 4K LED, който реализира живо и реално детайлите. Телевизорът предлага достъп до онлайн абонаменти (subscriptions, VoD, Live Streams), чийто брой се увеличава ежедневно.Гледайте любимите си предавания в Ultra High-Definition формат. UHD на Samsung ви придава истински контрастен образ на към любимите ви филми и програми. Процесът на обработка на PQI 800 намалява замъгляването при гледане на спортни и бързи екшън филми, което го прави идеален за любителите на тези сцени.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Аутлет състояние с 24 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки




