СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | UE50MU6102KXXH |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 50" инча ( 127 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | UHD 4K - 3840 × 2160 |
| Яркост: | Динамичeн контраст - Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 2CH(Down Firing w/Bass Reflex) - 20W |
| LAN: | - |
| WIFI: | ДА |
| Интерфейси: | HDMI, |
| Размери: | 1128.9 x 723.7 x 310.5 mm |
| Тегло: | 13.7 кг. |
| Производител | Samsung |
Изящество и мощност се крият в този Samsung модел от висок енергиен клас.
Tелевизорът предлага реалистично изживяване с Ultra HD разделителна способност - 3840х2160 с UpScale функция за най-реалистични изображения.
Широкият набор от кодеци го правят идеален както за домашна мултимедия така и за бизнес цели, тъй като телевизорът ви става подходяща мултимедиина среда за различни видове файлове и снимки, както и устройства.
Насладете се на по-високо ниво на реализъм в домашното забавление, отколкото досега.
Благодарение на резолюцията и Ultra HD dimming функцията, телевизорът осигурява спиращо дъха изживяване, което ви отвежда отвъд екрана в свят на пълно потапяне.
Операционната система Tizen OS е с последни обновления и най-добрите разработки на Самсунг за 2017 г.
Други негови важни характеристики са:
- Contrast Enhancer - алгоритъм за подобряване на качеството на изображението, повишава детайлността;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображението;
- 1300 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно качество на изображението;
- HyperReal Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Dynamic Contrast Ratio 1000000:1 - съотношение между най-светлата и най-тъмната част при възпроизвеждане на видео;
Програмното меню е приятно и прозрачно, интуитивно и доста по-скоростно.
Добавен е втори ред със съдържание и бързи връзки към функциите.
Страхотно предложение на ниска цена и много актуалности към момента.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Моделът е с Outlet статус и 24 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Няма налични бройки




