ᐉ Samsung UE55JS9000 Nano Crystal (110603) | Hop.bg
en
Няма наличност
Samsung UE55JS9000 Nano Crystal
Samsung Samsung
Samsung UE55JS9000 Nano Crystal, Код: 110603
Сравни
Цена HOP.BG: 2340.00 / 4576.64 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-5%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-3%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-15%
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
Подарък: Apple iPhone 4/8GB
Модел: UE55JS9000LXXH
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 55" инча (139.7 cm)
Резолюция на дисплея: 3840 x 2160 пиксела
Яркост: ,
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: WF: 10W + 10W20 + 20 W
LAN: Да
WIFI: WIFI
Интерфейси: USB 2, HDMI,
Размери: 124,85 x 79,05 x 32,23 мм
Тегло: 24.3 kg
Брой членове в домакинството *
-7%
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
-10%
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
-11%
-10%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080