ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 13'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
| Подарък: | Apple iPhone 4/8GB |
| Модел: | UE55JS9000LXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 55" инча (139.7 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | , |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | WF: 10W + 10W20 + 20 W |
| LAN: | Да |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | Гласови команди,Cl + (1.3),4хHDMI,3xUSB 2.0, Wifi,Специална рамка Boundless, 8 ядрен процесор,PVR функция,Time Shift,Active 3D,Face recognition (Готовност),Управление с глас, Управление с движение.Услугите на samsung games and apps. |
| Размери: | 124,85 x 79,05 x 32,23 мм |
| Тегло: | 24.3 kg |
| Производител | Samsung |
Представяме ви смарт телевизор на Samsung от 9-та серия, който е способен да задоволи изискванията и на най-капризните киномани. Разполага с 4К резолюция и NANO Crystal технология. Телевизорът е оборудван с функционалност за управление посредством дистанционно, жестове или гласови команди. Извитият дисплей и ъгълът на пречупване правят гледането истинско удоволствие. Този модел разполага с 8 ядрен процесор, PVR функция, Time Shift, Active 3D, Face recognition (Готовност), Управление с глас, Управление с движение, както и услугите на Samsung Games and Apps. Този телевизор има всичко от което бихте могли да имате нужда.
Няма налични бройки
