Подобни продукти
Работна станцияDell Precision 3420, i7-7700, 16GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro WX 2100
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
Работна СтанцияHP Z2 G5 SFF, i7-10700, 16GB, 512GB SSD, Quadro P400
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
609.00 € / 1191.10 лв.
Работна станцияHP Z640 Tower, Xeon E5-1630 V3, 16GB, 512GB SSD, Quadro M4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
319.00 € / 623.91 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB DDR4, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
989.00 € / 1934.32 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Orange Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
| Модел: | Precision T1600 |
| Клас: | Работна станция |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Xeon E3-1245 (8M Cache, 3.30 GHz) |
| Чипсет: | Intel C206 |
| РАМ памет: | 12GB DDR3 @1333MHz |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | nVidia Quadro FX1800 |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| LAN: | 10/100/1000 Ethernet RJ45 |
| Интерфейси: | VGA, D-SUB, DVI, 10xUSB 2, ComPort, DisplayPort, PS2 |
| Цвят: | черен/ сив |
| Производител | Dell |
Машина с скромни размери, но със страхотна производителност.
Процесора, който е от професионалната серия на Intel, а именно Xeon E3-1245 разполага с 8 логически ядра с работна честота 3.30GHz. Компютъра има 12GB DDR3 RAM памет и външна видео карта nVidia Quadro FX1800, което я прави перфектна за ползване на софтуер за обработка на снимки или за чертане.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.



