ᐉ Телевизор Samsung UE40JU6000WXXH (11010008) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE40JU6000WXXH
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE40JU6000WXXH, Код: 11010008
444.00 / 868.39 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964 Лаптоп Apple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
1 / 5
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-12%
1 / 5
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
Модел: UE40JU6000WXXH
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 40" инча (102см)
Резолюция на дисплея: 3840x2160 4К ULTRA HD
Яркост: -
Аудио: 20 W
LAN: да
WIFI: да
Интерфейси: USB 2, HDMI,
Производител Samsung
Забележките са минимални и основно в горна дясна част на панела, а най-гледаемата част е в центъра.
Брой членове в домакинството *
-5%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-3%
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
-10%
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-4%
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
  • Като нов
-14%