ᐉ Телевизор Samsung UE43KU6000 (110577) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE43KU6000
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE43KU6000, Код: 110577
Сравни
Цена HOP.BG: 486.00 / 950.53 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-5%
-5%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-10%
1 / 3
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
-5%
Модел: UE43KU6000
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 43" инча ( 109.00 см. )
Резолюция на дисплея: 4K 3840 x 2160 пиксела
Яркост: 350cd/m
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 20w Dolby Digital DTS
LAN: Ethernet
WIFI: WIFI
Интерфейси: USB 2, HDMI,
Размери: 975х637х288 мм
Тегло: 9.7 kg
Слот: .
Цвят: .
Информация: Енергиен Клас А
Забележка .
Производител Samsung
Описание: .
Ако искате 4k телевизор, то непременно това е вашият избор.
Ако сте човек, който иска нещата да стават мигновенно, то
определено този модел е за вас, с невероятния си 4-ядрен процесор
и Смарт Tizen операционна система, това бижу е готово да се справи
с всичките ви нужди. Новата Smat HUB ситема ви позволява да
записвате предаването на телевизора, да пращате съобщение на вашите
приятели или просто да сърфирате в нета.
Продуктът се предлага от Hop.bg като Аутлет и с 24 месеца гаранция!
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
  • Като нов
-5%
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
-9%