ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
779.00 € / 1523.59 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
| Модел: | UE43KU6000 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 43" инча ( 109.00 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | 4K 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | 350cd/m |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 20w Dolby Digital DTS |
| LAN: | Ethernet |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | 3хHDMI,2xUSB 2.0 ,аналогов вход,CI интерфейс+, Smart HUB,WIFI,DLNA,Youtube, Web Browser,PVR(Позволява записването на предаване директно на цифров носител). |
| Размери: | 975х637х288 мм |
| Тегло: | 9.7 kg |
| Слот: | . |
| Цвят: | . |
| Информация: | Енергиен Клас А |
| Забележка | . |
| Производител | Samsung |
| Описание: | . |
Ако искате 4k телевизор, то непременно това е вашият избор.
Samsung UE43KU6000 ви предлага едно невероятно изживяване.
Ако сте човек, който иска нещата да стават мигновенно, то
определено този модел е за вас, с невероятния си 4-ядрен процесор
и Смарт Tizen операционна система, това бижу е готово да се справи
с всичките ви нужди. Новата Smat HUB ситема ви позволява да
записвате предаването на телевизора, да пращате съобщение на вашите
приятели или просто да сърфирате в нета.
Продуктът се предлага от Hop.bg като Аутлет и с 24 месеца гаранция!
Няма налични бройки



