ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
| Модел: | UE43JU6000WXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Видео ускорител: | Hawk-M (SoC) 4x1000Mhz |
| Размер на дисплея: | 43" (108cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H / 178°V |
| Аудио: | 2 x 10 вата |
| LAN: | RJ 45 |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Интерфейси: | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 3 x HDMI 2.0, AV Component In, AV Composite In, Cl+ 1.3 HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Smart |
| Размери: | 975.8 x 569 x 62.6 mm |
| Тегло: | 9kg |
| Производител | Samsung |
Реновиран с леки следи от употребаа техника, което ще рече, че телевизорът е бил използван за демонстрационен, но при транспорт се е получил козметичен дефект(Лека по светла точица на матрицата) . Резолюцията е 4K(3840 x 2160), което е предостатъчно за телевизор с тези размери. Гъстота на пикселите е 104 пиксела на инч (104ppi). Матрицата опреснява образа 60 пъти в секунда (60Hz), а контраста е 1000000 : 1. Телевизорът е с LED подсветка, което гарантира ниска консумация на енергия и сравнително малко отделена топлина. Уникален процесор с 4 ядра на 1000Mhz Hawk-M. Като интерфейси има 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x Ethernet RJ45, 3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC; MHL), 1 x AV Composite In (Video + L/R), 1 x AV Component In (YPbPr + L/R), 1 x Optical Audio Out , 1 x 3.5 mm Audio Out, 1 x Antenna (RF) (female), 1 x CI+ 1.3. Сравнително лек и удобен дизайн, с 2x10 вата говорители и 200x200mm VESA стандарт.
Няма налични бройки


