ᐉ Телевизор Samsung UE43JU6000 (110574) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE43JU6000
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE43JU6000, Код: 110574
Сравни
Цена HOP.BG: 620.00 / 1212.61 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-11%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-6%
Модел: UE43JU6000WXXH
Статус на продукта: Добър
Видео ускорител: Hawk-M (SoC) 4x1000Mhz
Размер на дисплея: 43" (108cm)
Резолюция на дисплея: 3840 x 2160 UHD 4K
Яркост: 400 cd/m²
Ъгъл на видимост: 178°H / 178°V
Аудио: 2 x 10 вата
LAN: RJ 45
WIFI: Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
Екстри: Smart
Размери: 975.8 x 569 x 62.6 mm
Тегло: 9kg
Производител Samsung
Реновиран с леки следи от употребаа техника, което ще рече, че телевизорът е бил използван за демонстрационен, но при транспорт се е получил козметичен дефект(Лека по светла точица на матрицата) . Резолюцията е 4K(3840 x 2160), което е предостатъчно за телевизор с тези размери. Гъстота на пикселите е 104 пиксела на инч (104ppi). Матрицата опреснява образа 60 пъти в секунда (60Hz), а контраста е 1000000 : 1. Телевизорът е с LED подсветка, което гарантира ниска консумация на енергия и сравнително малко отделена топлина. Уникален процесор с 4 ядра на 1000Mhz Hawk-M. Като интерфейси има 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x Ethernet RJ45, 3 x HDMI 2.0 (ARC; CEC; MHL), 1 x AV Composite In (Video + L/R), 1 x AV Component In (YPbPr + L/R), 1 x Optical Audio Out , 1 x 3.5 mm Audio Out, 1 x Antenna (RF) (female), 1 x CI+ 1.3. Сравнително лек и удобен дизайн, с 2x10 вата говорители и 200x200mm VESA стандарт.
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
  • Като нов
-11%
-7%
1 / 3
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
-11%