Модел: UE48H6400AWXXH
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 48 инча (121 см)
Резолюция на дисплея: Full HD 1920 x 1080
Яркост: -
Ъгъл на видимост: 178 °H / 178 °V
Аудио: 2x10W (Dolby MS10)
LAN: Да
WIFI: Да
Интерфейси: HDMI, USB 2,
Производител Samsung
48'' инчов телевизор от Samsungг висок клас 8-ма серия. Модела разполага с FullHD 1920х1080 резолюция, вграден Wifi, браузер и още много други Smart опций благодарение на Samsung App store. За всички любители на 3D можем да кажем това е вашият избор благодарение на висококачествената функция Active 3D, а 20W озвучаване ще задоволи всяко домакинство. Мактрицата разполага с голям контраст 5000000:1 и честота 400Hz. Относно вашето удобство от самсунг за предвидили 4хHDMI, 3x USB, Smart Hub, Lan, Wifi и  DVB T/C. Всичко това в невероятно качество и изгодна цена.
Забележките са минимални и основно в горна част на панела, а най-гледаемата част е в центъра.
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-10%
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080