КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
| Модел: | UE55JS8500 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 55" (138cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160/4K/UHD |
| Яркост: | 470 cd/m2 |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 40 W (Л: 10 W, Д: 10 W, високоговорител за ниски честоти: 10 W x 2) |
| LAN: | n/a |
| WIFI: | Вграден WiFi |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, VGA, |
| Екстри: | High Efficiency Video Coding (HEVC), Nano crystal, Peak Illuminator Pro, UHD Dimming |
| Размери: | 1239.3 x 776.2 x 308.4 + стойка |
| Тегло: | 23,8 kg |
| Производител | Samsung |
Промоцията е валидна до 07.01.2019г. или до изчерпване на количествата.
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung UE55JS8500.
Смарт телевизор от висококачествената 8-ма серия на Samsung с множество функции, изключително качество на картината и звука и елегантен външен вид. Дисплей с Nano Crystal технология и HDR поддръжка. Високи степени на контраст, с добри нива на яркост и дълбоки черни цветове.
55-инчов 4K Ultra HD извит екран, с тънка тъмносива рамка с метална облицовка, метална Т-образна стойка. Оборудван с кутия One Connect Mini, която поддържа всички AV връзки на едно място.
JS8500 използва бърз четириядрен процесор и операционна система Tizen, която ви дава достъп до програми, филми и приложения на Amazon, Netflix, както и BBC iPlayer, ITV Player, All 4 и Demand 5. Други приложения: YouTube, уеб браузър, игри, Skype, Facebook и Twitter.
Други важни характеристики са:
- UHD dimming - оптимизира контраста, остротата и спомага за по-
реалистични цветове;
- Peak Illuminator
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- Clear Motion - елиминира замъгляването при бързи сцени;
- UHD upscaling - подобрява качеството на сцени с по-ниска
резолюция;
- 1900 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно
качество на изображението;
Козметичният недостатък е извън основно гледаемата част в центъра и се изразява в засилена подсветка в двата края.
Снимките показват конкретната бройка на реновирани с леки следи от употребая модел UE55JS8500.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
719.00 € / 1406.24 лв.
669.00 € / 1308.45 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 1TB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
779.00 € / 1523.59 лв.
729.00 € / 1425.80 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
