ᐉ Телевизор Samsung UE55JS8500 (11010014) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE55JS8500
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE55JS8500, Код: 11010014
1430.00 / 2796.84 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
-12%
-6%
-11%
Слушалки Apple AirPods MAX 2 Orange Като нов
1 / 1
  • Като нов
-20%
Модел: UE55JS8500
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 55" (138cm)
Резолюция на дисплея: 3840 x 2160/4K/UHD
Яркост: 470 cd/m2
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 40 W (Л: 10 W, Д: 10 W, високоговорител за ниски честоти: 10 W x 2)
LAN: n/a
WIFI: Вграден WiFi
Интерфейси: USB 2, HDMI, VGA,
Екстри: High Efficiency Video Coding (HEVC), Nano crystal, Peak Illuminator Pro, UHD Dimming
Размери: 1239.3 x 776.2 x 308.4 + стойка
Тегло: 23,8 kg
Производител Samsung
Други важни характеристики са:
- UHD dimming - оптимизира контраста, остротата и спомага за по-
реалистични цветове;
- Peak Illuminator
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- Clear Motion - елиминира замъгляването при бързи сцени;
- UHD upscaling - подобрява качеството на сцени с по-ниска
резолюция;
- 1900 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно
качество на изображението;
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-6%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
  • Като нов
-10%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080