ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
949.00 € / 1856.08 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
579.00 € / 1132.43 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | Samsung UE55JS9000 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 55 инча (139.7 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 4K |
| Яркост: | 500 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178/178 |
| Аудио: | 2x20W 2x10W |
| LAN: | Ethernet |
| WIFI: | Wifi |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Производител | Samsung |
Промоцията е валидна до 30.12.2018г. или до изчерпване на количествата.
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung UE55JS9000LXXH.
Моделът UE55JS9000 е 55-инчов телевизор от новата серия SUHD на Samsung. Kлючови функции на SUHD са естествена резолюция 4K UHD, възпроизвеждане с висока динамична обхват (HDR), ултра-ярък панел и технология Nano Crystal.
Най-съществената характеристика на UE55JS9000 е неговият извит екран. Той е с по-отличаваща се крива в сравнение с по-малките извивки при другите производители. Придава на телевизора много привлекателен външен вид, в стил "бумеранг" в комбинация със сребърен блясък на рамката.
Друга важна характеристика е 3D функцията за възпроизвеждане.
Впечатляващи са и функциите на последните версии на операционната система TizenOS, която е задвижва цялата 9-та серия на Samsung.
Samsung UE55JS9000 идва с кутия за свързване "One Connect". Това включва четири HDMI, три USB, мрежовия порт на комплекта (и интегриран Wi-Fi), както и входове за тунера за наземни и сателитни емисии, с вграден тунер Freesat и FreeviewHD.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на функционалността му.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
