ᐉ Телевизор Samsung UE40J5100 (110561) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE40J5100
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE40J5100, Код: 110561
440.00 / 860.57 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-7%
1 / 3
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-7%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
-10%
-5%
-5%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
Модел: UE40J5100
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 40" (101.60cm)
Технология на дисплея: Edge - LED
Резолюция на дисплея: 1920 x 1080 пиксела (Full HD)
Яркост: -
Разстояние между точките: 55 PPI (пиксела на инч)
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 2 x 5W
LAN: НЕ
WIFI: НЕ
Интерфейси: 2xHDMI, 1xUSB 2, SCART, Antena, AV Composite, AV Component, Optical audio out, 3.5mm audio jack, Cl+1.3
Производител Samsung
Забележка в дясната част на екрана, не нарушава функционалността.
Брой членове в домакинството *
-9%
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
-5%
-3%
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
-10%
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080