ᐉ TV Samsung UE40J5100 (110561) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE40J5100
Samsung Samsung
TV Samsung UE40J5100, Product Code: 110561
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 5.11 / 9.99 BGN
440.00 / 860.57 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-5%
999.00 / 1953.87 BGN
-4%
Smartphone Apple iPhone 12 64GB White Smartphone Apple iPhone 12 64GB White
1 / 2
SmartphoneApple iPhone 12 64GB White
  • Exelent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-12%
-17%
-10%
Model UE40J5100
Status Good
Display size 40" (101.60cm)
Display technology Edge - LED
Resolution 1920 x 1080 pixels (Full HD)
Brightness -
Contrast 1 000 000 : 1 dynamic contrast
Distance between points 55 PPI (pixels per inch)
Angle 178°H/178°V
Audio 2 x 5W
LAN NO
WIFI NO
Interfaces 2xHDMI, 1xUSB 2, SCART, Antena, AV Composite, AV Component, Optical audio out, 3.5mm audio jack, Cl+1.3
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-5%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Midnight
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-11%
1 / 3
SmartphoneSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
  • Excellent
-5%
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
  • Exelent
-23%
Smartphone Samsung Galaxy S23 5G 128GB Green Smartphone Samsung Galaxy S23 5G 128GB Green
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
-17%