ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
| Модел: | 46F6320 |
| Клас: | Телевизор |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Видео ускорител: | 3D HyperReal Engine |
| Размер на дисплея: | 46'' (117.18cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 10W x 2 |
| LAN: | RJ 45 |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | 4xHDMI, 3xUSB 2, CI Slot, Component in, Composite in, Digital audio out, RF in |
| Размери: | 1065.4 x 704.7 x 306.9 (Ш х В х Д) със стойка |
| Тегло: | 13.5 kg |
| Производител | Samsung |
Реновиран с леки следи от употреба смарт телевизор Samsung UE46F6320.
Размер на екрана 46 инча, Full HD резолюция и 3D функция. С интуитивен SmartHub, който ви дава достъп до приложения, музика, филми, социални мрежи, съдържание и телевизионни услуги. С възможност за безжично свързване на съвместими модели смартфони и таблети, както и свързване на външна памет чрез USB.
Други важни характеристики за модела са:
- функцията S Recommendation - интиутивно препоръчване на
съдържание
- Clear Motion Rate - генерира ясни, движещи се изображения;
- Wide Color Enhancer Plus - алгоритъм за подобряване на
качеството на изображението, повишава детайлността;
- 3D HyperReal Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Dynamic Contrast Ratio 1000000:1 - съотношение между най-
светлата и най-тъмната част при възпроизвеждане на видео;
Моделът е с козметични недостатъци, които се виждат ясно на снимките.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.



