-20%
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
419.00 € / 819.49 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Touchbar
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
-5%
ComputerApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
| Model | 46F6320 |
| Class | Television |
| Status | Exelent |
| Video accelerator | 3D HyperReal Engine |
| Display size | 46'' (117.18cm) |
| Display technology | LED backlight |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Brightness | - |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | 10W x 2 |
| LAN | RJ 45 |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | 4xHDMI, 3xUSB 2, CI Slot, Component in, Composite in, Digital audio out, RF in |
| Size | 1065.4 x 704.7 x 306.9 with stand |
| Weight | 13.5 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



