ᐉ Телевизор Samsung UE49MU6202 (11010777) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE49MU6202
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE49MU6202, Код: 11010777
854.00 / 1670.28 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-5%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-7%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
-20%
-11%
-6%
Модел: UE49MU6202KXXH
Статус на продукта: Добър
Размер на дисплея: 49" (124.46cm)
Резолюция на дисплея: 4K UHD 3840x2160 пиксела
Яркост: *
Ъгъл на видимост: 178(H)/178(V)
Аудио: Dolby Digital Plus
LAN: Ethernet LAN
WIFI: WIFI
Интерфейси: USB 2, HDMI,
Производител Samsung
Други негови важни характеристики са:
- 4K, Smart TV, извит екран
- Автоматично подобряване дълбочината на изображението;
- 1400 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно
качество на изображението;
- Picture Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Dynamic Contrast Ratio 1000000:1 - съотношение между най-
светлата и най-тъмната част при възпроизвеждане на видео;
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват конкретните козметични недостатъци на продукта.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-11%
1 / 3
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
-5%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
1 / 5
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
-13%