ᐉ Телевизор Samsung UE40F6400AWXXH (11010111) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE40F6400AWXXH
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE40F6400AWXXH, Код: 11010111
225.00 / 440.06 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-7%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
-13%
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
1 / 4
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-15%
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
Модел: UE40F6400AWXXH
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 40" инча ( 101 см. )
Резолюция на дисплея: 1920 x 1080 Full HD
Яркост: -
Контраст: Динамичен контраст
Аудио: 10W x 2, Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1
LAN: LAN
WIFI: Samsung Wireless
Интерфейси: 4x HDMI, 3x USB
Производител Samsung
Две хоризонтални черти на екрана.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
-5%
-9%
-11%
-16%