КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
| Модел: | UE48JS9000 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 48" инча ( 121,92 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | Real 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital - 2x 20W 2x 10W |
| LAN: | ДА |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | USB, HDMI |
| Производител | Samsung |
Промоцията е валидна до 07.01.2019г. или до изчерпване на количествата.
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung UE48JS9000LXXH.
Моделът UE48JS9000 е 48-инчов телевизор от новата серия SUHD на Samsung. Kлючови функции на SUHD са естествена резолюция 4K UHD, възпроизвеждане с висока динамична обхват (HDR), ултра-ярък панел и технология Nano Crystal.
Най-съществената характеристика на UE48JS9000 е неговият извит екран. Той е с по-отличаваща се крива в сравнение с по-малките извивки при другите производители. Придава на телевизора много привлекателен външен вид, в стил "бумеранг" в комбинация със сребърен блясък на рамката.
Друга важна характеристика е 3D функцията за възпроизвеждане.
Впечатляващи са и функциите на последните версии на операционната система TizenOS, която е задвижва цялата 9-та серия на Samsung.
Samsung UE48JS9000 идва с кутия за свързване "One Connect". Това включва четири HDMI, три USB, мрежовия порт на комплекта (и интегриран Wi-Fi), както и входове за тунера за наземни и сателитни емисии, с вграден тунер Freesat и FreeviewHD.
Продуктът няма оригинална окомплектовка и е козметични недостатъци - крива LCD лайсна, подсветката свети по-силно в дясно. Снимките показват конкретната бройка на реновирани с леки следи от употребая модел UE48JS9000LXXH.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
