ᐉ Телевизор Samsung UE48JS9000LXXH (11010115) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE48JS9000LXXH
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE48JS9000LXXH, Код: 11010115
1250.00 / 2444.79 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-5%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-12%
1 / 2
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
-7%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
-13%
Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight Смарфон Apple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
Модел: UE48JS9000
Статус на продукта: Добър
Размер на дисплея: 48" инча ( 121,92 см. )
Резолюция на дисплея: Real 4K Ultra HD 3,840 x 2,160
Яркост: -
Ъгъл на видимост: 178°(H)/178°(V)
Аудио: Dolby Digital - 2x 20W 2x 10W
LAN: ДА
WIFI: WiFi 802.11
Интерфейси: USB, HDMI
Производител Samsung
Друга важна характеристика е 3D функцията за възпроизвеждане.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-4%
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
  • Като нов
-4%
Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
-11%
Слушалки Apple AirPods MAX 2 Orange Като нов
1 / 1
  • Като нов
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-5%