ᐉ Телевизор Samsung UE55KU6510 (11010098) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE55KU6510
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE55KU6510, Код: 11010098
270.00 / 528.07 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-4%
1 / 3
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
  • Като нов
-14%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
-2%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
-12%
1 / 2
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
Модел: UE55KU6510
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 55" инча ( 138см. )
Яркост: HDR
Ъгъл на видимост: 178°H/178°V
Аудио: 2х 10W
LAN: RJ-45 (Ethernet LAN)
WIFI: WiFi 802.11 a/b/g/n
Интерфейси: HDMI, USB 2
Брой членове в домакинството *
-7%
-10%
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
-11%
Слушалки Apple AirPods MAX 2 Orange Като нов
1 / 1
  • Като нов
-13%
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
-10%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M