ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 13'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
| Модел: | UE55MU6402UXXH |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 55" инча ( 140см.) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 × 2160 |
| Яркост: | Mega Contrast |
| Контраст: | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | RMS: 20W |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | ДА |
| Интерфейси: | 3x HDMI |
| Екстри: | DVB-T2CS2 |
| Размери: | 1420 x 819 x 192 mm |
| Тегло: | 25 кг. |
| Производител | Samsung |
Хоризонтална черта на екрана около 3 пиксела широка на 32см. от горния край дисплея.
Верикална черта на екрана около 1 пиксел на 50см. от долния край на дисплея
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки


