ᐉ Телевизор Samsung UE55MU6402UXXH (11010096) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE55MU6402UXXH
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE55MU6402UXXH, Код: 11010096
675.00 / 1320.19 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-7%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
-10%
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
-13%
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
-4%
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
  • Като нов
-6%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
Модел: UE55MU6402UXXH
Статус на продукта: Добър
Размер на дисплея: 55" инча ( 140см.)
Яркост: Mega Contrast
Контраст: Mega Contrast
Аудио: RMS: 20W
LAN: Ethernet RJ45
WIFI: ДА
Интерфейси: 3x HDMI
Екстри: DVB-T2CS2
Размери: 1420 x 819 x 192 mm
Тегло: 25 кг.
Производител Samsung
Хоризонтална черта на екрана около 3 пиксела широка на 32см. от горния край дисплея.
Верикална черта на екрана около 1 пиксел на 50см. от долния край на дисплея
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-4%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
-7%
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
-5%
1 / 5
-10%