СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Модел: | 40KU6100 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 40.00 инча (101 см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 × 2160 пиксела |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178 |
| Аудио: | 20W ,Dolby Digital Plus, DTS decoder |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Anynet + (HDMI-CEC),HDMI, USB, компонентно видео, композитно видео, цифрово оптичен, CI+, LAN,Програмирано изключване, teletext, USB plus (MPEG4/MP3/JPEG lejátszás), многоезично меню, режим игри, EPG, технология за подобряване на картината, ECO режим, Tizen операционна система |
| Размери: | 918.5 x 599.5 x 288.0 mm |
| Тегло: | 9 кг |
| Информация: | Енергиен Клас А |
| Забележка | 1400 PQI |
| Производител | Samsung |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен. Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG
СмартфонApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
619.00 € / 1210.66 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като нов, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
