Out of stock
technical features
110571
110571
HOP.BG price: 702.00 € / 1372.99 BGN
Regular retail price:501.07 € / 980.01 BGN
SAVE:-200.93 € / -392.98 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
-8%
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
-10%
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
889.00 € / 1738.73 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
-11%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
| Model | 40KU6100 |
| Status | Exelent |
| Display size | 40.00 inches (101 см) |
| Resolution | 3840 × 2160 пиьелс |
| Brightness | - |
| Angle | 178 |
| Audio | 20W ,Dolby Digital Plus, DTS decoder |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | Anynet + (HDMI-CEC),HDMI, USB, компонентно видео, композитно видео, цифрово оптичен, CI+, LAN,Програмирано изключване, teletext, USB plus (MPEG4/MP3/JPEG lejátszás), многоезично меню, режим игри, EPG, технология за подобряване на картината, ECO режим, Tizen операционна система |
| Size | 918.5 x 599.5 x 288.0 mm |
| Weight | 9 кг |
| Information | Energy Class A |
| Remark | 1400 PQI |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
