ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
| Модел: | UE75H6400 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Видео ускорител: | 3D HyperReal Engine |
| Размер на дисплея: | 75"( 189cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | RJ-45 |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 3D |
| Размери: | 1687 x 1047.9 x 350.3 mm |
| Тегло: | 35 kg |
| Слот: | CI Slot |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Samsung |
Смарт 3D телевизор на Samsung, предлаган от Hop.bg като аутлет. Със 75-инчов диагонал на дисплея, Full HD резолюция и четириядрен процесор за по-голяма производителност, по-бърз мултитаскинг и прехвърляне между съдържанието.
Благодарение на мощен Quad Core процесор, този смарт телевизор предлага подобрена производителност. Ще забележите разликата веднага, с по-бърз мултитаскинг и превключване между съдържанието и сърфирането в мрежата, както и по-плавно взаимодействие с останалите модули. С тази допълнителна мощност вашето забавление ще бъде много по-приятно, с по-малко чакане и повече гледане.
Интуитивният му интерфейс позволява бърз и лесен достъп до вашите приложения, филми и игри. С функция за свързване на мобилни и USB устройства с нулеви усилия.
Продуктът се предлага с гаранция 24 месеца от HOP.BG и аутлет състояние.
Няма налични бройки
