ᐉ Телевизор Samsung UE40MU6102KXXH (11010092) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE40MU6102KXXH
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE40MU6102KXXH, Код: 11010092
494.00 / 966.18 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-9%
1 / 5
-10%
1 / 3
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
-5%
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
Модел: UE40MU6102KXXH
Статус на продукта: Отличен
Размер на дисплея: 40" инча ( 101 см. )
Резолюция на дисплея: 3840 x 2160 пиксела Quad HD
Яркост: -
Ъгъл на видимост: -
Аудио: 2x 20W Ultra Surround
LAN: Ethernet LAN
WIFI: Wireless
Интерфейси: HDMI, USB
Производител Samsung
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН със 12 месеца гаранция от HOP.BG.
Брой членове в домакинството *
-3%
-4%
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
  • Като нов
-11%
СмартфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
-6%
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
-2%