Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
739.00 € / 1445.36 лв.
665.00 € / 1300.63 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
| Модел: | DG110 (COLLO03) BLUE |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | двуядрен с 1 Ghz |
| Чипсет: | MT6572 |
| РАМ памет: | 512 mb |
| Памет: | 4 GB за файлове и проложения |
| Размер на дисплея: | 4 инча |
| Технология на дисплея: | Тъч скрийн IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 800 x 480 пиксела |
| Предна камера: | 2.0 мегапиксела камера |
| Камера: | 5.0 мегапиксела камера |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| 3G Модул: | 3G мрежа, със скорост на връзката до 21 Mbps. |
| GSM - SIM: | 2 стандартни SIM карти |
| Размери: | 125.8 x 65.4 x 10.3mm |
| Батерия: | 1800mAh |
| Тегло: | 120 гр. |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Сим карта: | 2 СИМ КАРТИ |
| Слот: | microSD, поддръжa до 32GB |
| Цвят: | СИН |
| Информация: | Android 4.2.2 |
Създаден за почитателите и в памет на Пол Уолкър от „Бързи и яростни“
Телефонът е с изчистен класически дизайн и разполага с четири инчов дисплей, с IPS матрица . Има 2 слота за сим карти. Отвътре е оборудван с двуядрен процесор, по 1 GHZ всяко ядро, чипсет МТ 6572. Операционната система е Android, версия 4.4.2. – Kitkat. Смартфонът разполага с вграден GPS модул, както и Bluetooth. Поддържа 3G мрежа, със скорост на връзката до 21 Mbps.
DG 110 е снабден с 5 мегапиксела задна камера, със светкавица. Има също така предна камера за видеоразговори, която е 2 мегапиксела, което от своя страна гарантира добро качество при видео – разговори. Телефонът е с 4 GB вградена памет, от която свободната е 2.4 GB. Оперативната памет е 512 MB. DG 110 има и слот за карта памет, като максимума, който поддържа е 32 GB.
Смартфонът разполага с батерия с капацитет 1800 mAh, което в режим на разговори се равнява на 140 минути, а в стендбай режим – на 140 часа. Има и 3.5 mm жак, както и слушалки в комплекта. Като допълнителни екстри трябва да споменем и FM радио
Цветовете, в които можете да намерите DG 110, са черен, бял, жълт, червен, син и зелен.
Моделът е на пазара от март 2014 година. В кутията разполага с батерия, кабел за компютър, зарядно и книжка с упътване.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G1 SFF, i5-4590, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1019.00 € / 1992.99 лв.
917.00 € / 1793.50 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.



