СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
| Модел: | DOOGEE DG310 (VOYAGER2) |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | четириядрен процесор на 1,3 GHz |
| Чипсет: | МТ6582 |
| РАМ памет: | 1 GB |
| Памет: | 8 GB за снимки и приложения |
| Слот за карта: | microSD, поддръжa до 32GB |
| Размер на дисплея: | 5 инча |
| Технология на дисплея: | LCD |
| Предна камера: | 2 мегапиксела |
| Камера: | 5 мегапиксела |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| 3G Модул: | 3G мрежа, със скорост на връзката до 7,2 Mbps. |
| GSM - SIM: | 1 стандартна + 1 micro sim карта |
| Батерия: | 2200 mAh |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Сим карта: | 2 СИМ КАРТИ |
| Информация: | Android 4.4 |
| Производител | DOOGEE |
Още на пръв поглед се забелязва елегантният дизайн на DG310 – смесица от красив външен вид и приемливо-балансирана производителност, моделът впечатлява едновременно с параметри и стил. Дисплеят е 5 инчов LCD, с IPS матрица, производство на марката LG.
Смартфонът разполага с мощен четириядрен процесор, работещ на 1,3 GHz тактова честота, модел МТ6582. Камерата е 2 мегапиксела, операционната система е Андроид, версия 4.4. Батерията е 2200 mAh, което ще ви позволи да говорите между 4 и 6 часа, а в режим на стендбай смартфонът ще издържи 160-220 часа. Оперативната памет е 1 GB , а мястото за съхранение на информация е 8 GB, като производителите са сложили и слот за допълнитена памет.
DG310 е съвкупност от стилен дизайн, качествена изработка и добри технически спецификации, които ще ви позволят да се насладите на работата с красив и удобен смартфон.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


