Работна станцияDell Precision 7820 Tower, Gold 5222, 32GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Quadro P4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1359.00 € / 2657.97 лв.
1223.00 € / 2391.98 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
Работна станцияLenovo ThinkStation P520 Tower, W-2123, 16GB, 256GB SSD, Quadro P2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
| Модел: | DOOGEE DG900 (TURBO2) |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Осемядрен 1.70GHz |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16 GB за файлове и приложения |
| Слот за карта: | microSD, поддръжa до 32GB |
| Размер на дисплея: | 5 инча |
| Технология на дисплея: | OGS Gorilla glass 3 |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 px |
| Предна камера: | 8 MP |
| Камера: | 16 MP |
| Аудио: | 3.5 аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| GSM - SIM: | 2 micro SIM карти |
| Батерия: | 2500 mAh |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Сим карта: | 2 СИМ КАРТИ |
| Цвят: | ЧЕРЕН |
| Информация: | Android 4.4 |
| Производител | DOOGEE |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
МониторHP Z Display Z24i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
429.00 € / 839.05 лв.
МониторDell UltraSharp U2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
