ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
889.00 € / 1738.73 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
| Модел: | NEM-L21 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Чипсет: | HiSilicon Kirin 650 (16 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16GB |
| Слот за карта: | microSD, до 256 GB (изпозлва SIM 2 слот) |
| Видео ускорител: | Mali-T830MP2 |
| Размер на дисплея: | 5.2 инча (13.20см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 1920 pixels |
| Предна камера: | 8 MP, f/2.0 |
| Камера: | 13 MP, f/2.0, AF |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | LTE |
| GSM - SIM: | Dual SIM |
| Bluetooth: | 4.1, A2DP, EDR, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Huawei |
Употребяван, но реновиран смартфон Huawei Honor 7 Lite.
Бюджетен модел смартфон, удобен и лесен за употреба, с интуитивен потребителски интерфейс и атрактивен дизайн, тегло 156 грама.
Honor 7 Lite е оборудван с 5.2-инчов дисплей с Full HD резолюция и IPS технология, осигуряваща ярки и наситени цветове и страхотен контраст.
Моделът се задвижва от 8-ядрен Cortex-A53 процесор, 2GB RAM и Mali-T830MP2 видеоускорител, с които операционната система Android работи гладко.
Налични са и 13MP основна камера, за да уловите важните ви моменти, видео запис с 2К резолюция и 8MP предна камера за страхотни селфита, 16GB място за файлове и приложения и слот за SD карта при нужда от повече памет. Батерията е с капацитет 3000mAh, достатъчна за един работен ден.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


