ЛаптопDell Latitude 5320, i5-1135G7, 8GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопDell Latitude 9430, i5-1245U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
МониторHP Z24n G2, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
| Модел: | Lenovo A560 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Четири ядрен 1,2GHz Cortex-A7 |
| Чипсет: | MSM8212 |
| РАМ памет: | 512MB |
| Памет: | 4GB място за файлове и проложения |
| Слот за карта: | microSD, поддръжa до 16GB |
| Размер на дисплея: | 5 инча |
| Технология на дисплея: | Тъч скрийн IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 854 x 480 пиксела |
| Камера: | 2.0 мегапиксела камера |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| GSM - SIM: | 2 SIM карти |
| Мрежа: | GPS |
| Размери: | 142 x 73 x 11 mm |
| Батерия: | Литиево йонна 2000 mAh |
| Тегло: | 159 грама |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Сим карта: | 2 SIM карти |
При дизайна и изработката на този модел от Lenovo са се постарали да предложат нещо иновативно и отличаващо се визуално от всичко останало. Материалите са качествени, а оформянето на крайния продукт е показателно. Смартфонът е с 5 инчов дисплей, с IPS матрица и резолюция 854 на 480 пиксела, който ни представя реални и наситени цветове и добри ъгли на виждане и оптимално качество. Процесорът е четириядрен, а рам паметта е 512, като тези параметри са задоволителни при ежедневна работа с таблета, които му позволяват да извършва с лекота определен набор от задачи, Паметта за съхранение на информация е 4 GB, камерата е 2 мегапиксела.
Моделът се отличава с два слота за сим карти и 2000 mAh батерия и е перфектният избор за баланс между цена, качество и производителност.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 16" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопDell Latitude 5520, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.





