ЛаптопMicrosoft Surface 3, i5-1035G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2K 2256x1504
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
377.00 € / 737.35 лв.
МониторLenovo ThinkVision P24q-20, 23.8" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, AMD Radeon RX 540X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопDell Latitude 7410, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
| Модел: | Lenovo A680 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| РАМ памет: | 1 GB |
| Памет: | 4 GB за файлове и приложения |
| Слот за карта: | microSD - за файлове и приложения |
| Размер на дисплея: | 5 инча |
| Технология на дисплея: | Тъч скрийн IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 480 x 854 пиксела |
| Предна камера: | VGA |
| Камера: | 5 MP, 2592 x 1944 пиксела |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n |
| Четец за карти: | microSD |
| 3G Модул: | Вграден 3G модул и слот за SIM карта |
| GSM - SIM: | 2 SIM карти |
| Размери: | 145 x 73.5 x 10.8 mm |
| Батерия: | Li-Po 2000 mAh battery |
| Тегло: | 165 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Сим карта: | 2 SIM карти |
| Производител | Lenovo |
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
МониторHP EliteDisplay E243i, 24”, IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
КомпютърLenovo ThinkCentre M920t Tower, i5-8600, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.


