Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Black Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
МониторLenovo ThinkVision S24e-10, 23.8" W-LED VA 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопDell Vostro 5401, i5-1035G1, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
МониторHP E23 G4, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
Работна станцияLenovo ThinkStation P510, E5-1650 V4, 16GB, 256GB SSD, Quadro M2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторHP Compaq LA2405x, 24" WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | G900F |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Quad-core 2.5 GHz Krait 400 |
| Чипсет: | Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16GB вградена памет |
| Слот за карта: | microSD, до 256 GB |
| Видео ускорител: | Adreno 330 |
| Размер на дисплея: | 5.10'' (12.95cm) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 пиксела (Full HD) |
| Разстояние между точките: | ~432 ppi |
| Предна камера: | 2 MP, f/2.4, 22mm (wide) |
| Камера: | 16 MP, f/2.2, 31mm (standard), 1/2.6", 1.12µm, PDAF |
| Аудио: | 24-bit/192kHz audio |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, EDR, LE, aptX |
| Сим карта: | Micro-SIM |
| Цвят: | Charcoal Black |
| Производител | Samsung |
Употребяван, но реновиран смартфон Samsung Galaxy S5.
Удобен и лесен за употреба модел, с интуитивен потребителски интерфейс и класически дизайн, типичен за S моделите на серията Galaxy. Приятни заоблени ръбове и тегло 145 грама.
S5 е оборудван с 5.1-инчов дисплей с Full HD резолюция и технология Super AMOLED, осигуряваща ярки и наситени цветове и страхотен контраст. Също и Gorilla Glass 3 покритие на екрана за по-трудно надраскване.
Моделът се задвижва от 4-ядрен Krait 400 процесор, 2GB RAM и Adreno 330 видеоускорител, с които операционната система Android работи гладко.
Налични са и 16MP основна камера, за да уловите важните ви моменти, видео запис с 4К резолюция и 2MP предна камера за страхотни селфита, 16GB място за файлове и приложения и слот за SD карта при нужда от повече памет.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 2, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G6, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.


