Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
115.00 € / 224.92 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Lavender
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A40 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
КомпютърHP Elite Slice G2, i5-7500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24d-10, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
ЛаптопDell Latitude 9430, i5-1245U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Модел: | Galaxy S5 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | 4-ядрен 2.5 GHz Krait 400 |
| Чипсет: | Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 (28 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Слот за карта: | microSDXC |
| Памет за данни: | 16GB |
| Видео ускорител: | Adreno 330 |
| Размер на дисплея: | 5.1'' инча (12.95см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | 2 MP |
| Камера: | 16 MP, PDAF, HDR |
| Аудио: | 24-bit/192kHz audio |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Четец за карти: | Да |
| Bluetooth: | 4.0, A2DP, EDR, LE, aptX |
| Производител | Samsung |
Употребяван, но реновиран смартфон Samsung Galaxy S5.
Удобен и лесен за употреба модел, с интуитивен потребителски интерфейс и класически дизайн, типичен за S моделите на серията Galaxy. Приятни заоблени ръбове и тегло 145 грама.
S5 е оборудван с 5.1-инчов дисплей с Full HD резолюция и технология Super AMOLED, осигуряваща ярки и наситени цветове и страхотен контраст. Също и Gorilla Glass 3 покритие на екрана за по-трудно надраскване.
Моделът се задвижва от 4-ядрен Krait 400 процесор, 2GB RAM и Adreno 330 видеоускорител, с които операционната система Android работи гладко.
Налични са и 16MP основна камера, за да уловите важните ви моменти, видео запис с 4К резолюция и 2MP предна камера за страхотни селфита, 16GB място за файлове и приложения и слот за SD карта при нужда от повече памет.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка на изгодна цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърHP EliteDesk 800 G1 SFF, i5-4570, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
МониторDell P2418HZm, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
МониторDell UltraSharp U2312M, 23" e-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i7-6500U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.


