Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1079.00 € / 2110.34 лв.
971.00 € / 1899.11 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 512GB Wi-Fi Silver Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i9-11950H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1499.00 € / 2931.79 лв.
1349.00 € / 2638.41 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23i-20, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
| Модел: | Galaxy S6 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Осемядрен (4x2.1 GHz Cortex-A57 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Чипсет: | Exynos 7420 Octa |
| РАМ памет: | 3GB LPDDR4 |
| Памет: | 32GB място за файлове и приложения |
| Слот за карта: | - |
| Видео ускорител: | Mali-T760MP8 |
| Размер на дисплея: | 5.10 инча |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED капацитивен touchscreen, 16M цвята, покритие Gorilla Glass 4 |
| Резолюция на дисплея: | 2560x1440 Quad HD |
| Предна камера: | 5 MP, Auto HDR |
| Камера: | 16 MP, f/1.9, 28mm, OIS, автофокус, LED светкавица |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.1, A2DP, LE, aptX |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | Бял |
| Производител | Samsung |
Употребяван, но реновиран смартфон Samsung Galaxy S6.
Устройството разполага с осем-ядрен чип и 3GB LPDDR4, което означава, че всяка задача поставена пред него ще бъде изпълнена почти мигновено. 64-битовата архитектура на процесора го прави перфектен и за ''мултитаскинг'', а с операционната система Android 7 (Nougat) това ще бъде истинско удоволствие.
Дисплеят на смартфона е с размер 5.10 инча (12.954cm) с разделителна способност 2560 х 1440 пиксела (Quad HD), което се равнява на 577 пиксела за инч. Super AMOLED технологията позволява пиксели, които трябва да изразят черен цвят, просто да не излъчват никакава светлина. Всичко това гарантира страхотна острота и
кристално качество на картината и несравним контраст.
Камерата на телефона е 16MP с апертура f/1.9. Разполага и с оптична стабилизация, за да не се получават нежелани ефекти на заснетите снимки.
Батерията на устройството е с капацитет 2550mAh, което е достатъчно да издържи цял ден дори и при честа употреба на телефона. Има и ''fast charging'' технология, която позволява да се зарежда за много по-малко време от стандартното. Също има и ''wireless charging'', но за целта трябва допълнителна зарядна станция.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка на изгодна цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
МониторDell P2319H, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.


