Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопDell Latitude 7420, i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS UHD 3840x2160
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.
ЛаптопHP EliteBook 1040 G11 Като Нов, Ultra 7 155H, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1109.00 € / 2169.02 лв.
998.00 € / 1951.92 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
МониторHP Z27n, 27'' IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
| Модел: | Galaxy A41 SM-A415F/DSN |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Чипсет: | Mediatek MT6768 Helio P65 (12nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео ускорител: | Mali-G52 MC2 |
| Видео карта: | Вградена |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2400 |
| Предна камера: | 25 MP |
| Камера: | 48 MP (wide) + 8 MP (ultrawide), PDAF, HDR, LED flash, panorama |
| Четец за карти: | Да |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | nano SIM |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Prism Crush Silver |
| Производител | Samsung |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP P34HC G4, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10750H, 32GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro P1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
593.00 € / 1159.81 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
431.00 € / 842.96 лв.


