Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Като Нов в Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Purple Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Работна станцияHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB , 128GB SSD + 500GB HDD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
МониторHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 2, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
| Модел: | Galaxy A6 SM-A600FN/DS |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| Чипсет: | Exynos 7870 Octa (14 nm) |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет за данни: | 32GB |
| Видео ускорител: | Mali-T830 MP1 |
| Видео карта: | Вградена |
| Размер на дисплея: | 5.6 инча (14.22см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED |
| Резолюция на дисплея: | 720 x 1480 |
| Предна камера: | 16 MP |
| Камера: | 16 MP (wide), PDAF, HDR, LED flash, panorama |
| Четец за карти: | Да |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | nano SIM |
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, LE |
| Цвят: | Black |
| Производител | Samsung |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP EliteDisplay E273Q, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
МониторHP E24D G4, 23.8'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторDell UltraSharp U2312M, 23" e-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
229.00 € / 447.89 лв.


