Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10750H, 16GB, 1TB HDD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
575.00 € / 1124.60 лв.
КомпютърHP ProDesk 400 G4 USFF, i5-8500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Модел: | Galaxy A71 SM-A715F/DS |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Осемядрен (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Чипсет: | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео ускорител: | Adreno 618 |
| Видео карта: | Вградена |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (17.01см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED Plus |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2400 |
| Предна камера: | 32 MP |
| Камера: | 64 MP (wide) + 12 MP (ultrawide), LED flash, panorama, HDR |
| Четец за карти: | Да |
| GSM - SIM: | nano SIM |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Prism Crush Black |
| Производител | Samsung |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Работнистанции Fujitsu Celsius M770 Tower, W-2123, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1079.00 € / 2110.34 лв.
971.00 € / 1899.11 лв.
МониторSamsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8265U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
Работна станцияHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB, 128GB SSD + 500GB HDD, Nvidia GT640
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.


