Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Lavender
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A42 128GB Prism Dot Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
439.91 € / 860.39 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10750H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full UHD 3840x2160
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
619.00 € / 1210.66 лв.
557.00 € / 1089.40 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
| Модел: | Galaxy A71 SM-A715F/DS |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Осемядрен (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Чипсет: | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm) |
| РАМ памет: | 8GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео ускорител: | Adreno 618 |
| Видео карта: | Вградена |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (17.01см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED Plus |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2400 |
| Предна камера: | 32 MP |
| Камера: | 64 MP (wide) + 12 MP (ultrawide), LED flash, panorama, HDR |
| Четец за карти: | Да |
| GSM - SIM: | nano SIM |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Prism Crush Black |
| Производител | Samsung |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
МониторHP EliteDisplay E232, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Purple Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Работна станцияHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB , 128GB SSD + 500GB HDD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
MониторLenovo ThinkVision T34W-20, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.


