Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A53 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
159.00 € / 310.98 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 Plus 5G 256GB Onyx Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
| Модел: | Galaxy Ace 4 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 |
| Чипсет: | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 |
| РАМ памет: | 1GB RAM |
| Памет: | 8GB място за файлове и проложения |
| Слот за карта: | microSD, up to 64 GB |
| Видео ускорител: | Adreno 306 |
| Размер на дисплея: | 4.3 инча |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED |
| Резолюция на дисплея: | 480 x 800 пиксела |
| Предна камера: | 1.3 MP |
| Камера: | 5 MP, autofocus, LED flash |
| WIFI: | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| GSM - SIM: | Micro-SIM |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP |
| Производител | Samsung |
Реновиран смартфон от Galaxy семейството на Samsung. Стил, дизайн, дисплей с невероятни цветове. Продуктът се предлага от Hop.bg с 6 месеца гаранция.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


